Χρησιμοποιούμε το HubSpot ως εργαλείο διαχείρισης πελατειακών σχέσεων. Αποθηκεύει όλες τις πληροφορίες που μας δίνετε οικειοθελώς στον ιστότοπό μας, όπως το όνομά σας, τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή τον αριθμό τηλεφώνου σας. Μας βοηθά να επικοινωνούμε μαζί σας με εξατομικευμένο τρόπο και να σας προσφέρουμε τις καλύτερες λύσεις για τις ανάγκες σας.

Στην παρούσα Πολιτική Απορρήτου, τα προσωπικά δεδομένα αναφέρονται σε δεδομένα που κατέχουν τo σχολείo ΟΛΥΜΠΙΟΝ σχετικά με τους γονείς/κηδεμόνες/κηδεμόνες και τα παιδιά τους. Για οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με τα προσωπικά δεδομένα ή τη χρήση τους, παρακαλούμε στείλτε τα ερωτήματά σας στο dpo@olympion.ac.cy.

Chrome – https://support.google.com/accounts/answer/32050?hl=en&co=GENIE.Platform%3DDesktop

Η παρούσα Πολιτική Απορρήτου παρέχει πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο με τον οποίο το σχολείο ΟΛΥΜΠΙΟΝ χρησιμοποιούν προσωπικά δεδομένα σχετικά με άτομα, συμπεριλαμβανομένου του σημερινού, προηγούμενου και μελλοντικού προσωπικού, των μαθητών και των γονέων/κηδεμόνων.

Η παρούσα Πολιτική Απορρήτου ισχύει παράλληλα με οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μπορεί να παράσχει το ΟΛΥΜΠΙΟΝ σχετικά με μια συγκεκριμένη χρήση προσωπικών δεδομένων, για παράδειγμα, κατά τη συλλογή δεδομένων μέσω ηλεκτρονικής ή έντυπης φόρμας.

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε τo ΟΛΥΜΠΙΟΝ!